Arslan İletişim

Arslan İletişim, 2008 yılında mağazasını açmıştır ve bu mağazada iletişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. İletişim adına olması gereken telefon, tablet, bilgisayar, şarj aletleri, kulaklıklar ve telefon ve bilgisayar aksesuarlarına dair ne varsa satışına başlamıştır.

Çalışanları, ilgisi, kalitesi ve verdiği hizmetle giderek büyümeye başlamıştır. Aynı zamanda firmamız uzun yıllardır telefon yedek parçası ve tedariği konusunda da uzman bir kadroya sahiptir.

Arslan İletişim olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ile yaptığımız projelerimiz başarıya ulaşmıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve tecrübeli bir danışman kadrosu vardır. Telekom sektörü ihtiyacınız varsa sizi ilgiyle dinleyip ihtiyacınız olan şeyi en kısa yoldan size tedarik etmeye çalışan, doğru yönlendirmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda da kendini geliştirmeye devam eden değerli kadromuz ile iletişim sektöründe öncü firmalardan olmaya devam ediyoruz.

Arslan İletişim olarak İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim sunmak ve müşteriye zamanında teslim etmek şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biri olduğunu da burada altını çizerek belirtmek isteriz.

Ancak asıl hedefimiz bunların da üstünde olan müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu doğrultu da ve ilkede hareket ederek siz değerli müşterilerimizin güven ve kalite altında bizimle çalışmanıza olanak sağlıyor ve gönül rahatlığıyla alışverişinizi en doğru şekilde ve en zahmetsiz şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Ürün, kategori ya da marka ara...